Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

O firmě

Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu, byl  jmenován  výhradním dovozcem a distributorem výrobků JOBY pro Českou republiku a Slovensko.

PRAHA, 28.června 2012 - Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu,  se od 1.července 2012 stává výhradním dovozcem a distributorem výrobků JOBY pro Českou republiku a Slovensko. Americká společnost JOBY ze San Francisca  je výrobcem  příslušenství pro digitální fotoaparáty,  videokamery a další digitální zařízení (mobilní telefony, tablety).

Patentovaná technologie speciální flexibilní kloubové konstrukce  nohy stativu se stala základem celosvětové expanze především v oblasti 3 produktových řad:
GorillaPod - stativy pro fotoaparáty a videokamery,
GorillaMobile - stativy a držáky pro mobilní telefony,
GorillaTorch - originální příruční LED svítilny.

“Produktová řada GorillaPod je základním a klíčovým segmentem produktového portfolia JOBY.  Zákazníkům nabízíme ucelenou produktovou řadu stativů pro všechny typy a velikosti fotoaparátů - stativy GorillaPod Original a Micro pro kompaktní fotoaparáty, stativy GorillaPod Hybrid pro ultrazoom a CSC fotoaparáty, stativy GorillaPod SLR Zoom s nosností 3kg pro DSLR zrcadlovky a stativy GorillaPod Focus s nosností až 5kg pro profesionální DSLR systémy s přídavnými bateriovými gripy nebo videokamery”, uvedl Martin Bořil, produktový manažer společnosti Olympus Czech Group.

Značku JOBY převzala  na konci roku 2011 společnost Daymen, která je vlastníkem celosvětově uznávaných  značek Lowepro™ a  Acme Made™.  “Jsme nadšeni dohodou se společností Olympus Czech Group a rozšířením dlouholeté a mimořádně úspěšné spolupráce v oblasti distribuce značek Lowepro™ a Acme Made™. Olympus Czech Group je pro nás zárukou kvalitní reprezentace a profesionální podpory  značek JOBY GorillaPod™, GorillaMobile™ a GorillaTorch™  na českém a slovenském trhu”, uvedl Sandro Fulgheri, Vice President a ředitel mezinárodního obchodu společnosti Daymen.

"Jsme opravdu velmi potěšeni pověřením distribuce JOBY.  Rozhodnutí vnímáme také jako uznání naší dlouholeté práce pro společnost Daymen, resp.Lowepro.  Produkty JOBY jsou mimořádně atraktivní, logicky doplňují naše stávající produktové portofolio. Našim obchodním partnerům přinášíme další přidanou hodnotu a koncovým zákazníkům radost z fotografování”, uvedl Pavel Štorek, ředitel divize spotřebního zboží společnosti Olympus Czech Group.

© 2012-2017 Gorillapod.Cz / Gorillapod.Sk Všechna práva vyhrazena
Použití stránek  |  Právní ochrana
Stativy foto  |  Stativy mobile  |  Action video  |  Popruhy
Úvod  |  O firmě  |  Kde nakoupit  |  Kontakt   |  Mapa serveru  |  Odkazy
Programování, webdesign a webhosting MagicHouse s.r.o.
Některá jména, loga, design, titulky, slova nebo slovní spojení použitá na těchto www stránkách mohou být, nebo jsou registrovanými ochrannými známkami, servisními značkami nebo obchodními jmény příslušných vlastníků.