Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Podmínky použití & Copyright

>> Autorská práva a podmínky použití
>> Podmínky použití pro obchodní partnery

Autorská práva (Copyright) © 2005-2010 Olympus Czech Group, s.r.o.

Všechna práva vyhrazena. Všechny materiály použité na tomto webu podléhají autorskému zákonu. Olympus Czech Group, s.r.o., je společností s ručením omezeným dle českých zákonů se sídlem v Praze. Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 866, IČ: 14891972.

Podmínky použití

Aktualizace podmínek použití
Olympus Czech Group, s.r.o. poskytuje informace uvedené na tomto webu jako veřejnou službu svým zákazníkům a vyhrazuje si právo je kdykoli změnit bez předchozího upozornění. Společnost neručí za přesnost, úplnost nebo spolehlivost obsahu uváděných informací. Přístupem k tomuto webu souhlasíte s níže uvedenými podmínkami použití.

Vyloučení odpovědnosti
Tento web je poskytován "jak stojí a leží" a může být rozšiřován, doplňován a aktualizován. I když se Olympus Czech Group, s.r.o. velmi snaží poskytovat veřejnosti přesné a aktuální informace, nedává žádné záruky přesnosti nebo náležitosti informací uváděných na webu a neručí za chyby, vynechávky nebo zastaralost. Zejména pak Olympus Czech Group, s.r.o. neručí za obsah libovolného webu, na který z tohoto webu může vést odkaz. Dále Olympus Czech Group, s.r.o. neručí za škody nebo počítačové viry, které mohou ohrozit váš počítač nebo jiný majetek v důsledku přístupu k tomuto webu, jeho používání nebo stahování obsahu tohoto webu.

Obchodní známky a registrované obchodní známky
Všechny názvy produktů nebo služeb uvedené na tomto webu jsou obchodními známkami nebo registrovanými obchodními známkami příslušných vlastníků. Tento web, všechna data, texty, obrazy, videosekvence nebo zvuky jsou určeny jen k nekomerčnímu a osobnímu použití. Zpřístupněním na tomto webu není poskytováno žádné právo k vlastnickým logotypům, známkám služeb nebo obchodním známkám. Uvítáme, pokud si pro osobní použití pořídíte, uložíte nebo vytisknete kopie libovolné informace zveřejněné na tomto webu, s vědomím toho, že Olympus Czech Group, s.r.o. zůstává držitelem práv ke všem médiím, například textům, grafice a fotografiím. Informace zveřejněné na tomto webu ale nesmíte distribuovat, směňovat, upravovat, prodávat nebo přenášet. Pokud není výslovně uvedeno jinak, je všechen materiál uvedený na tomto webu chráněn autorskými zákony a nesmí být bez předchozího písemného svolení Olympus Czech Group, s.r.o. používán k obchodním nebo veřejným účelům. Bez předchozího písemného svolení Olympus Czech Group, s.r.o. je zakázáno i vytváření "zrcadel" částí tohoto webu nebo odkazů na ně.

Ochrana osobních údajů
Olympus Czech Group, s.r.o. respektuje důvěrnost osobních údajů poskytnutých návštěvníky webu. Podrobnosti viz Právní ochrana.

 


Podmínky použití pro obchodní partnery

Použití materiálů umístěných na webových stránkách. Pokud jste obchodním partnerem společnosti OLYMPUS Europa GmbH, Olympus vám nyní umožňuje využít specifických materiálů ze svých webových stránek:

  • Fotografie produktů, jejich popisy a loga mohou být nyní kopírována z našich stránek a použita našimi obchodními partnery na jejich webových stránkách. Nicméně, kompletně celé stránky nebude možné kopírovat.
  • Žádnému obchodnímu partneru OLYMPUS Europa GmbH nebude dovoleno stahování katalogů, manuálů či softwaru Olympus na jeho vlastní stránky bez předchozího písemného svolení OLYMPUS Europa GmbH. Nicméně, je dovoleno umístění odkazů na stránky Olympus Czech Group, s.r.o., které tyto informace obsahují.
  • Loga Olympus (jako ta uvedená níže) mohou být použita na vytvoření hyperodkazů od našich obchodních partnerů na stránky Olympus Czech Group, s.r.o.. Rozměry loga mohou být změněna pouze proporciálně. Logo samotné nesmí být změněno vůbec.
  • Umístěním loga Olympus Czech Group, s.r.o. na vaše stránky nesmíte naznačovat existenci smluvního partnerství s firmou Olympus Czech Group, s.r.o. pokud takové neexistuje. (tzn. Pokud nejste autorizovaným dealerem Olympus Czech Group, s.r.o., nesmíte umístit naše logo na své stránky.)  

OLYMPUS logo negativní OLYMPUS logo positivní

Pokud vaše stránky splňují podmínky uvedené výše, můžete na ně umístit odkaz na naše stránky bez předchozího upozornění. Prosím zkontrolujte zda uvedené odkazy jsou stále platné protože může docházet ke změnám obsahu stránek.

Prohlášení o odpovědnosti
Olympus Czech Group, s.r.o. se snaží poskytovat návštěvníkům stránek přesné aktualizované informace. Nicméně, Olympus Czech Group, s.r.o. nezaručuje přesnost nebo bezchybnost obsahu stránek a nenese žádnou zodpovědnost za případné chby, omyly či možné zastarávání

Délka povolení
Olympus Czech Group, s.r.o. může kdykoli vzít zpět povolení k užívání materiálů, log nebo umístění odkazů na naše stránky bez udání důvodu a není zodpovědný za žádné případné ztráty tímto způsobené. Pokud máte v úmyslu použít jakýkoli materiál pod výše uvedenými podmínkami kontaktujte nás prosím na email
marketing.communications@olympus-europa.com

V případě jakýchkoli nejasností či dotazů k našim podmínkám, kontaktujte nás prosím na
marketing.communications@olympus-europa.com

 

© 2012-2017 Gorillapod.Cz / Gorillapod.Sk Všechna práva vyhrazena
Použití stránek  |  Právní ochrana
Stativy foto  |  Stativy mobile  |  Action video  |  Popruhy
Úvod  |  O firmě  |  Kde nakoupit  |  Kontakt   |  Mapa serveru  |  Odkazy
Programování, webdesign a webhosting MagicHouse s.r.o.
Některá jména, loga, design, titulky, slova nebo slovní spojení použitá na těchto www stránkách mohou být, nebo jsou registrovanými ochrannými známkami, servisními značkami nebo obchodními jmény příslušných vlastníků.